Prokleté vzpomínky

5, kapitola- kamarádi a kolegové

18. července 2013 v 21:56 | Martnka

Zdravím,
chápu, že je to trochu šok, že se tu po víc než roce objevuje nová kapitola, ale je to opravdu tak. Vím, že to ode mě bylo nezodpovědné, ale nešlo to jinak, ten text, jenž se mi tolik měsíců válel (přiznávám, že občas téměř bez povšimnutí) v počítači se mi nezdál použitelný a vhodný k zveřejnění. Konečně jsem dospěla k úpravám, díky nimž nebudu muset chodit virtuálními kanály pokaždé, co si na kapitolu vzpomenu. Snad.
Předem děkuji každé zbloudilé a ochotné dušičce, která si pokračování přečte, popřípadě napíše komentář.
P. S. : Ačkoli to v této povídce tak nevypadá, s Filchem nám to klape: D

4. kapitola- Pachatel se vrací na místo činu

2. května 2012 v 12:28 | Martnka
Ahoj,
protože jsem člověk, který plní sliby, tak tu přidávám další kapitolu, snad budete spokojeni. Co ase týče dalších kapitol, tak mám dopsanou pátou a rozepsanou šestou, jenže obě dvě kapitoly vznikly v návalu autorčiny zvrácené romantické nálady, takže silně uvažuju, že to přepíšu, což znamená, že hodně scén budu vymazávat. Doufám, že to zvládnu přes tenhle víkend.
Moc vám chci opět poděkovat za všechny komentáře, jste opravdu úžasní, někdy mám pocit, že si vás nezasloužím.

Příjemné čtení
Martnka
P.S: Dneska jsem držela pěsti všem nebožátkám, které psaly didaktické testy z češtiny. Už se k mým uším donesly zvěsti, že slavné vlčice budou mít nástupce.
P.S. Moc děkuju Ewilce za upozornění u minulé kapitoly, že nejde v textu odlišit přítomnost od vzpomínek, už jsem to opravila.

3. kapitola- Harry Potter

18. dubna 2012 v 18:00 | Martnka
Ahoj,
jsem tu s další kapitolou, co se týče mých úvodních keců, budu velice stručná, protože mám po dnešku alergii na všechny písmenka. Chci ještě jednou moc poděkovat holkám- Hope, Nienně, Verče a Ewil- za jejich minulé komentáře, které byly naprosto úžasné. Ještě pár takových komentářů a naprší mi do nosu, nebo se hlavou praštím do slunce :D Teď něco ke kapitole, abyste neřekli, že jsem vás nevarovala.
Je dlouhá, ale to by se dalo přežít, horší je, že je možná divná, aspoň mě to tak připadá. Ale možná je to tím, že tam je Harry, ten všechno zkazí :D Sice se snažím co nejvíce spolupracovat s knihou, tady jsem jednu maličkost musela změnit… no musela, zkrátka jsem byla líná vymyslet to jinak, navíc je to taková drobnost, která s dějem nijak nepohne, tak pokud si ji všimnete, tak mi to odpusťte.
Protože se na netu budu až v pondělí, přeju vám pěkný víkend.
Věnování: Jednomu úžasnému člověku, se kterým máme dneska jedno smutné pětiměsíční výročí.
Snad tam kde jsi, je ti lépe, než tady na zemi.
Martnka
P. S. Jestli něco opravdu miluju tak to, když celý týden, několik hodin denně, opravuju chyby a ony tam druhý jsou znovu. Vuááá! Předem se tedy za chyby omlouvám, snažila jsem se jich zbavit, ale asi se jim u mě líbí

2. kapitola- Úplněk

13. dubna 2012 v 7:34 | Martnka
Zdravím,
To je překvápko, co? Tak doufám, že příjemné. Vím, že jsem slibovala, že tu další kapitola bude až za týden, ale když vy jste mě holky s vašimi komentáři tak překvapily a potěšily, že jsem se odhodlala, tu další kapitolu dát už o týden dříve. Snad se na mě kvůli tomu nebudete zlobit. Rozhodně však ode mě nečekejte, že bych kapitoly dvakrát týdně přidávala nějak pravidelně, toto je výjimka, protože ty vaše komentáře mě vážně dostaly. Ale příště se obměkčit nenechám. Ne, že bych vám nechtěla dělat radost, a sobě taky, protože ty komentáře se opravdu krásně čtou, ale opravdu nemám na psaní tolik času, navíc toho teď budu mít hodně, ale budu se snažit, přidávat kapitoly aspoň jednou za týden, ale jak už jsem řekla, nic vám neslibuji.
Ještě jednou moc děkuji, doufám, že si čtení užijete, předem děkuji za komentáře,
Mějte se krásně
Martnka
P.S. Já ten blog nemám ráda, člověk aby totu vkládal po kouscích :(

1. kapitola- Nečekaná nabídka

11. dubna 2012 v 7:29 | Martnka
Ahoj,
To koukáte co? Já se od posledního článku ozvala dřív než za půl roku. A dokonce s další kapitolou. Nejsem já úžasná? No raději neodpovídejte, chci zůstat v přesvědčení, že jsem :D Musím se přiznat, že jsem trochu bojovala sama se sebou, jestli kapitolu přidat už dnes nebo až v pátek, abyste měli trochu zpříjemněný víkend ( a neříkejte, že kapitola od Martnky není zpříjemněním víkendu!), k čemuž jsem se přikláněla mnohem víc, ale pak včera přišlo znamení zhůry (čtěte: Do třídy vpadl pan zástupce s tím, že výuka končí v 11:30, pokud tohle není znamení, tak nevím, na co jiného čekat), což mě přinutilo změnit rozhodnutí a přidat kapitolu už dnes ( o celé dva dny dříve!To koukáte, co? To pro vás určitě ještě nikdo neudělal.), nejsem já úžasná? (ehm… buďte zticha). Možná toho budu litovat, zvláště pokud nebudu stíhat psát další kapitoly, ale kdo ví, možná zrychlím tempo. Řekla jsem možná, takže se neděste! Uvidíme, všechno je ve hvězdách.
Končím s řečma o ničem, a odkazuji vás na kapitolu, která je taky o ničem, ale o trochu menším, než můj proslov.
Příjemné čtení, přeju všem, kdo si kapitolu přečtou, což je logické, přece to nebudu přát někomu, kdo to číst nebude, to by mělo asi stejný smysl, jako přát čerstvé vdově na pohřbu krásnou svatební noc, a taky mi přijde blbý napsat, přeju krásné počtení každému třetímu čtenáři, to by bylo hodně blbý, i když by se nikdy nezjistilo, kdo to je.
No nic, zase jsem to protáhla, jsem hrozná. Jen poslední poznámku, kterou si neodpustím, a to je věnování:
Verče, protože nikdo jiný mě nepodporuje tak dlouho jako ona, nikdo jiný mi mě nedokáže držet nad vodou, když mám pocit, že klesám ke dnu a nikdo jiný mi nedokáže vykouzlit na ksichtu úsměv, když se mi chce brečet. Nikdo jiný mi přes mobil nevyhrožuje, že bude skandovat, pokud nepřidám pokráčko.
Dále také Nienně, která mě doslova nadchla svou tvorbou, a také jí chci tímto poděkovat za to, že si našla čas, aby si přečetla a zhodnotila tu mou. No a pak také Evansce, k jejím nedávným meninám, ještě jednou všecko nejlepší:)
Tak už jsem se vykecala a vy můžete číst:)
Martnka
P.S. Předem se omlouvám za případné chyby nebo překlepy
1. Kapitola -Nečekaná Nabídka

Prolog

5. dubna 2012 v 7:50 | Martnka
Zdravím,
Po hodně dlouhé odmlce jsem tu, abych svými činy potvrdila svůj návrat. Přináším prolog k nové povídce a modlím se k nebesům, aby alespoň jednoho z vás zaujala. Osobně považuju prolog za zatím nejpovedenější z celé povídky, tím se nechci vychloubat (nemám čím), jen upozorňuju na fakt, že ostatní kapitoly budou pro čtenáře holé utrpení.
Nevím, co víc říct, proto čtěte a komentujte. Negativní názor, je taky názor. První kapitola se objeví, až budete hodní :D
Tento prolog věnuju Verče, za její neutuchající pomoc a podporu, nejen při psaní, ale i v osobním životě. Navíc si musím vyžehlit to, že jsem jí znásilnila manžela :D
Druhé věnování holkám Tonks a Evansce, které mě k tomu dokopaly a Hope, protože její předposlední komentář ve mně probudil výčitky svědomí a způsobil to, že jsem se vrátila o pár týdnů dřív, než jsem předpokládala, a Pétě, za její radost z mého návratu, protože nic nepotěší víc než zjištění, že jste někomu chyběli J)
Děkuji holky,
Martnka
P.S. Krásné a málo bolavé Velikonoce

Prokleté vzpomínky- info

4. dubna 2012 v 13:32
Prokleté vzpomínky
Obsah děje: Vlkodlak Remus Lupin žije po pádu lorda Voldemorta sám v ústraní jen se svými vzpomínkami a marně hledá práci. Jeho život nabere nový spád ve chvíli, kdy mu profesor Brumbál nabídne místo učitele obrany proti černé magii. Remusovo nadšení ovšem kalí výčitky svědomí spojené s útěkem Siriuse Blacka z Azkabanu, který se údajně chystá zabít syna jejich mrtvého přítele, Harryho Pottera.
Postavy: Remus Lupin, Harry Potter, Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Albus Brumbál, Severus Snape,Sirius Black, Petr Pettigrew, James Potter, Lily Evansová, CarolineDolaneyová- AUTP
Období: Harry Potter 3.ročník/ Poberti ve vzpomínkách
Žánr: Temné
Délka: přibližně 12. Kapitol, prolog a epilog
Věková hranice: + 12
 
 

Reklama