Co myslíš ty?

1. otázka

5. března 2011 v 9:59
Ahoj,
já vím, že je to trapné, že píšu článek po několika měsících, vím, že vám dlužím omluvu. takže mohla bych se vymlouvat na to, že mám spoustu práce ve škole, a že nestíhám, proto se blogu tak málo věnuju. Ale proč bych vám měla lhát? Sice je pravda, že času moc není, ale to není ten hlavní důvod, proč jsem se tak dlouho neozvala. Prostě mě přešla chuť na čtení a psaní povídek, přešla mě ta manie, kterou jsem tady několik let zažívala, zkrátka jsem z toho vyrostla. Měla jsem jiné koníčky jiné zájmy a na vás a na vaše povídky jsem vzpomínala jako na hezkou minulost. Několik posledních dní, jsem měla chuť něco napsat, otevřela jsem word, a zatímco kdysi věty naskakovaly samy od sebe, nedokázala jsem napsat ani jediné písmenko, nevěděla jsem o čem psát, a musím se přiznat, že jsem se tím nějak netrápila. Včera večer jsem měla čas být na internetu, vše co mě zajímalo, jsem už měla přečtené a já nevěděla, co mám dělat. Ani nevím jak, ale v mysli jsem se vrátila k vám a vaším povídkám, začala jsem psát do vyhledávače nejrůznější odkazy a opět jsem začínala být v sedmém nebi, když začaly naskakovat jednotlivé adresy. S chutí jsem se pustila do čtení povídek, opět jsem se smála, brečela, zvracela, nadávala, divila, hádala, praštila, čůrala po podlaze...jako kdysi. nevím, zase mě popadla chuť číst, a jen nedočkavě vyhlížím svou můzu, aby se mi vrátila i chuť psát.

Tak a teď přejdu k historicky první otázce na tomto blogu. Ani nevím, jak mě napadla, možná je to tím, že mi toto téma už několik let vrtá hlavou. Navíc myslím, že je toto téma vzhledem ke komerčním televizím celkem nesmrtelné.
Jaký názor máte na reality show?
Vzhledem k tomu, že se na televizi nedívám (jedině, když mě segra donutí dívat se na večerníček nebo kouzelnou školku), tak i různé reality show jdou mimo mě. A žiju vcelku klidně a nemám pocit, že mi něco chybí, mohla bych dodat. Svým způsobem mi soutěže tohoto druhu vadí. Nemám nic proti tomu, když se jedná o talentovou soutěž, kdy se člověk snaží předvést, co umí (ale měl by něco opravdu umět, takže žádná hvězdná pěchota) a získá možnost, svůj talent dál rozvíjet, prodat, ale dělat ze soutěžících s prominutím trotly a sprostě je urážet, jen proto, že český národ něco takového pokládá za vtipné, a tak se k obrazovce přiláká více lidí( a logicky i více peněz), mi připadá smutné. Toť je asi můj názor, a teď klidně napište ten svůj.
 
 

Reklama