dotazník

2. prosince 2010 v 19:57 | Martnka |  Mé kouzelné já
Tento dotazník jsem viděla u hope , a protože jsem se nudila, tak jsem ho vyplnila taky.

1. Chtěla bys vrátit minulost? Někdy, když vzpomínám na některé situace nebo lidi tak jo, ale když to vezmu celkově, tak ne, protože věřím, že vše co se stalo mělo svůj důvod.
2. Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? Rozhodně ne, a docela bych si za to nafackovala
3. Věříš tvrzení, že "čas jsou peníze"? nevím jestli tomuhle věřím, ale rozhodně se podle toho neřídím, jsem strašně líná a nezodpovědná, takže vše co mě nebaví nechávám na poslední chvíli čili bych si svým přístupem k práci moc peněz nevidělala.
4. Myslíš, že je na světě spravedlnost? Ráda bych odpověděla, že ano, ale bohužel na světě moc spravedlnosti není, alespoň podle mě.
5. Jsi věřící? Ne.
6. Máš nějaké životní sny? Kdybych je neměla, umřela bych.
7. Umíš si představit lásku bez sexu? No představit si to můžu, ale záleží jestli to v dnešní době funguje.
8. Dokázala bys podvést? Ani v myšlence.
9. Odpustila bys někomu, kdo tě podvedl? Ano. Dokážu odpustit cokoliv i lidem, kteří si to nezaslouží.
10. Je pro tebe důležitější přátelství než láska? Asi ano, záleží jaké je to přátelství
11. Myslíš si, že bohatí jsou spokojenější než chudí? Možná na to vypadají, ale jsou věci, které se za peníze koupit nedají.
12. Máš svůj styl? Jak se to vezme…
13. Dokážeš riskovat ať už v čemkoli? Záleží na důsledcích.
14. Je pro tebe důležitá upřímnost? Jasnačka.
15. Máš mozek 24 hodin denně v provozu nebo dokážeš prostě "vypnout"? Spíš mi dělá problémy zapnout.
16. Věříš na osud? trochu
17. Myslíš, že jsi snadno ovlivnitelná okolím? Nedělá mi problém se podřídit, ale na druhou stranu jsem schopná se kvůli některým věcem "poprat".
18. Dovedla by jsi zabít člověka? Záleží na situaci. Rozhodně bych za někým nešla a nestřelila ho pistolí do hlavy (nejen proto, že je těžké pistoli sehnat), ale kdyby se někdo mě nebo někoho blízkého pokoušel zabít a neměla bych jinou možnost, tak asi ano, ale doufám, že mě tohle nikdy nepotká, protože ani nejsem schopná někomu vlepit facku.
19. Jak moc je pro tebe důležitá rodina? Nejdůležitější na světě.
20. Co si myslíš o bezdomovcích apod.? Svým způsobem je lituju, ale je těžké jim pomoci. Když nějakého potkám a slušně mě požádá, tak mu pomůžu, ale peníze bych jim nedala, ale o svačinu se klidně podělím.
21. Nechala bys u sebe přespat úplně cizího člověka?romantika:D Záleží, jak by na mě ten člověk působil, ale spíš ne, v dnešní době bych měla strach. Možná kdybych nebydlela doma sama, tak by se to dalo zvažovat.
22. Utekla jsi někdy z domu? Ne, ale chtěla jsem.
23. Jsi důvěřivá? Jak ke komu, řídím se instinktem.
24. Zapomínáš snadno na křivdy? Jak jsem říkala, odpouštím rychle, ale mám paměť jako Google, takže nezapomínám příliš rychle.
25. Myslíš, že se tvůj život změní až ti bude 18? Už se stalo, nebylo to tolik radikální, ale přestala jsem být tak veliký cvok. Ale nemyslím si, že to bylo tou číslici 18. V životě jsou prostě situace, kdy se vám přihodí jistě věci, při nichž musíte zvážit svůj život.
26. Toleruješ žárlivost ve vztahu? Jak se říká, kdo nežárlí nemiluje. Trochu žárlení snesu, ale nesmí se přesáhnout meze.
27. Myslíš, že chlapi jsou nevěrnější než ženský? Spíš se to od nich více čeká. Navíc jsem někde četla, že chlapi se snadněji k nevěře přiznají.
28. Je pro tebe hodně důležitá pověst? Myslím, že tohle je něco, co jen stěží ovlivním, takže to neřeším. I kdybych tancovala break dance na uších, stejně se najde někdo, kdo o mě bude tvrdit, že jsem invalida.
29. Chceš být krásná? Copak nejsem? :D Na zázraky nevěřím…
30. Jak snášíš kritiku od okolí? Záleží čeho se týká. Ale snáším jí lépe než chválu. Protože když mě někdo za něco pochválí, beru to tak, že jsem to doposud dělala špatně.
31. Přemýšlíš někdy nad smyslem života? Celkem často.
32. Věříš na mimozemšťany? Někdy si myslím, že jsem jeden z nich.
33. Umřela bys pro někoho, koho miluješ? Odpovím, jinak: chtěla bych milovat někoho, pro koho by stálo za to umřít.
34. Co pro tebe znamená slovo "štěstí"? radovat se.
35. Věříš na osudovou lásku na celý život? Věřím a čekám.
36. Co si myslíš o bláznech? Každý z nás je blázen.
37. Máš nějaký životní vzor (osobní)? O žádném nevím.
38. Jak bys popsala "normálního" člověka? Normální člověk, by se měl zapsat do Guinessovky, protože normální člověk neexistuje. Každý má v sobě něco nenormálního.
39. Věříš na tvz. "druhé já"? Radši ne, jen si mě představte, že tu lítám dvakrát:D
40. Jaký máš názor na alkoholiky? Záleží proč se jimi stali. Pokud se jedná o člověka, který pomocí alkoholu hledá útěk od problémů je mi ho líto, ale pokud je to nějaký puberťák, který se snaží působit před kamarády cool, až se na alkoholu stane závislý, je to ubožák.
41. Máš nějaké závislosti? Školní knihovna, sladkosti, povídky
42. Věříš na posmrtný život? Doufám v něj.
43. Myslíš si, že některé vzpomínky mohou přežít věčně? Ano, ale já jsem jak po amnézii a skoro na nic z minulosti si nevzpomínám:D
44. Jsi realista? Jsem realistický snílek.
45. První slovo co tě napadne pod pojmem "osobnost"? charisma.
46. Věříš na zázraky? No jestli udělám maturitu, tak začnu :D
47. Až umřeš, chceš být pohřbená / zpopelněná? Nechci přemýšlet o takových věcech.
48. Co tě jako první zaujme na chlapovi? To jak se chová ke svojí holce. Protože mě vždycky zaujme zadaný chlap. Chování mě celkově na člověku zaujme jako první, pak začnu zkoumat jeho obličej a ten nemusí být typicky krásný, právě naopak, líbí se mi, když je na něm něco zvláštního (tím nemyslím tři oči). Jednou se mi dokonce líbil kluk, který měl obličej celý od akné ( njn, ať žijou doby, kdy mi bylo 13 :D)
49. Můžeš mít jedno jediné přání, jaké by to bylo? Se neříká.
50. O čem mluvíš s kamarád(k)ama? Nepovím, protože byste z toho omdleli. :D
51. Jak většinou trávíš víkend? S kamarády. Jezdím k babičce a k dědovi
52. Dokážeš mluvit se svou mámou o všem? Teď už celkem ano, i když jsou věci, které si nechávám jen pro sebe.
53. Kdo všechno je pro tebe v životě důležitý? Rodiče, prarodiče, sourozenci, kamarádi, někteří lidé z blogu. Verča.
54. Na co teď (k jídlu) máš chuť Ne díky jsem přežraná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelien Nelien | Web | 3. prosince 2010 v 15:53 | Reagovat

Jé, Martí, máš úžasný nový blog! :) Ten design je dokonalej! Držím palce, ať se ti to tu perfektně rozjíždí a ať se daří ;) A dotazník hodně zajímavý a hoodně dlouhý :D
A ještě malá otázečka: jak sis sem dala to "To se mi líbí" z FB? :D
A do oblíbených si mě samozřejmě dát můžeš, taky si tě ráda přidám :)

2 Hope Hope | Web | 4. prosince 2010 v 14:23 | Reagovat

stydím se, strašně se stydím, protože jsem se k tomu dostala až dneska...nebo spíš k přečtení, otevřené to mám ode dne, co jsi tenhle dotazník zvěřejnila =o) tebe zaujmou zadaní chlapi? =oD ano se moc nedivím =o) mě vždyckky zaujmou takoví ti šampónci, u nichž vím, že o mě nikdy nebudou stát...njn, co nadělám =o)

3 Verča Verča | E-mail | 11. ledna 2011 v 12:52 | Reagovat

:-D:-D Některý odpovědi byly prostě... Martnkovské. A u tý odpovědi 53 jsem zírala na monitor jako... jakobych tam snad něco mohla vidět.:-D To mě fakt potěšilo. Dokonce jsi mi nechala celou jednu větu... Díky.:-*
Už vím, proč jsem si to přečetla až dneska. Intuice mi tu to hodila zrovna, když jsem se dozvěděla jak jsem špatná a kdesi cosi. Teda ne že by mi to nějak výrazně zkazilo náladu (mám se ráda a komu se to nelíbí, ať si mě nevšímá), i tak ale musím říct, že mi to přišlo vhod. Sice vím, že mě máš ráda (komu jinému bys taky tak často říkala magore, pako a td, že?:-D), ale je hezký to slyšet i od Jawse.:-D
Upřímně doufám, že nebudeš zpopelněná. Přece bys nechtěla, aby se z tebe stala instantní polívka. Chápeš: polívka =jídlo... jídlo =ta největší křivda, jakou nám osud připravil.:-D

Kdyby to náhodou někomu nedošlo, tenhle dotazník se mi fákt moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc líbil.
P.S Když jsem si tenhle koment po sobě přečetla, musím zdůraznit, že taky souhlasím s názorem, že blázen je každý z nás. Díky bohu za to!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama