Listopad 2010

Welcome:)

23. listopadu 2010 v 19:09 | martnka |  blog
Zdravím,
ráda bych vás všechny přivítala na svém novém blogu. Sice jsem uvažovala, že už se do blogového světa nevrátím, změnila jsem názor. Včera jsem se podívala do návštěvnosti na svůj starý blog a čelist mi klesla tak, že jsem u sousedky hledala protézu. Opravdu, když jsem viděla to číslo, tekly mi slzy jako hráchy a já si pomyslela, že tohle opustit nedokážu. Ale zároveň jsem se na ten starý blog nechtěla vrátit, tak jsem si založila tento a doufám, že se tu budu potkávat se stejně skvělými lidmi jako na tom minulém. Toť asi na úvod vše. Takže Martnka je zpátky :)
Takže co tu najdete? Kromě mých starých (ehm a trochu nedodělaných:D) kapitolovek, tu najdete i kapitolovky nové ať už téma hp fanfiction nebo vlastní tvorba (zdrhejteee :D), jednorázovky a povídky na přání, budu se snažit dopsat ty minulé a v článku Zadejte mi povídku mi můžete zadat další náměty. Dále pokračuji i s rubrikami Co myslíš ty? a Kdo si hraje nezlobí. Přináším tři nové rubriky: Moje maličkost, kde najdete informace o majitelce tohoto blogu- různé dotazníky, řetězáky (ne že bych o ně stála) a důležité články typu dneska jsem chytla průjem.
Zaujalo mě: do této rubriky, budu dávat cokoliv mě něčím upoutá- akce, celebrity, filmy, citáty atd.
Duely- jednou za čas napíšu článek o dvou lidech (filmech, postavách...), kteří jsou si něčím podobní nebo naopak jsou úplně odlišní) a vy v anketě můžete hlasovat, kdo se vám líbí víc.
Tak snad se vám tady bude líbit a zanecháte občas nějaký koment.
Martnka